Πρόσφατα Θέματα

μέλη
  • Σύνολο μελών: 550
  • Latest: Danoukozz
Stats
  • Σύνολο μηνυμάτων: 844
  • Σύνολο θεμάτων: 424
  • Online Today: 7
  • Online Ever: 105
  • (Δεκεμβρίου 02, 2020, 10:25:35 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Users: 0
Guests: 3
Total: 3

Ψυχιατρος Θεσσαλονίκη

Ξεκίνησε από maraki451, Αυγούστου 31, 2013, 10:45:00 μμ

« προηγούμενο - επόμενο »

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Κάτω

maraki451

Καλησπέρα ,
συγχαρητήρια για το φόρουμ και την βοήθεια που προσφέρετε.Μήπως γνωρίζει κανεις κανέναν ειδικό για δεπυ στη Θεσσαλονίκη?εμφανίζω πολλά συμπτώματα τετοιου είδους απο παιδί(μολις τωρα εμαθα τι ειναι η δεπυ)αλλά οι ψυχίατροι μου βγαζουν διάγνωση κατάθλιψης.ακόμα και η ανάγνωση ενός βιβλίου ειναι δυσκολη για μένα(πρεπει να γυρνάω πισω σελιδες και να ξαναδιαβάζω-εχω την αισθηση πως οταν διαβαζα δεν ήμουν εκεί).θα το εκτιμούσα αν μου ελεγε καποιος που να απευθυνθώ διότι αισθάνομαι πως δεν αποδίδω στο διάβασμα και εχω προβλήματα με τις σπουδές μου   :o.επίσης εκτός απο φαρμακευτική αγωγή πως αλλιως μπορω να το αντιμετωπίσω?να αναφέρω πως δεν εμφανίζω(ουτε εμφάνιζα ποτε)σημαδια υπερκινητικότητας μονο έλλειψης προσοχής.υπάρχει δεπυ χωρίς υπερκινητικότητα?

kalod

καλως ηρθες Μαρια. καλα εκανες και το εψαξες.
ειναι πολυ συνηθισμενο να μπερδευει ενας ψυχιατρος την δεπυ με καταθλιψη , ειδικα στις γυναικες.
υπαρχει δεπυ χωρις υπερκινητικοτητα και μαλιστα ειναι το συνηθες στις γυναικες.

υπαρχουν διαφορες θεραπειες αλλα αυτο μπορουμε να το συζητησουμε καλυτερα μετα την διαγνωση.

συγχωραμε που δεν θυμαμαι ονομα , αλλα ειναι ενα κεντρο που ασχολειτε και με δεπυ στην εγνατια πριν παει κανεις στην αριστοτελους απο την κατευθυνση που παει και ναβαρινου. απο αυτη την μερια του πεζοδρομιου που ειναι και η αριστοτελους. ειναι νεοκλασικο κτηριο με μια μεγαλη κοκκινη πινακιδα που αναφερει και την δεπυ μεταξη αλλων παθησεων αν θυμαμε καλα. ελπιζω να βοηθησα.

ευχομαι να μαθεις συντομα  τι ειναι αυτο που σε δυσκολευει. περιμενουμε νεα σου. :)

Πάνω
 

TinyPortal © 2005-2018